Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2018 Başak Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

2018 Başak Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

2018 Başak Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

Yeni yılda başak burcu insanları hedeflerini gerçekleştirmeye çok fazla yaklaşacaktır. Hedeflerine yaklaşacak olmak başak burcunu daha da hırslandıracaktır. Başak burcunun dikkat etmesi gereken en önemli konu sabretmektir. Sabırlı ve yavaş bir şekilde hareket etmek doğru bir karar olacaktır. Kendinize bir hedef belirlemeniz yılı daha verimli geçirmenizi sağlayacaktır. Kendinize hedef belirlemezseniz boşa geçecek olan bir yıl sizi bekliyor olacaktır.

2018 başak burcu falına göre iş ve aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacak. İş konusunda kendinizi daha da geliştireceğiniz bir yıl sizleri bekliyor. 2018 yılı sizler için başarıyı tanımlayan bir yıl olacak.

Başak burcu 2018 falına göre bazen seyahat edebilirsiniz. Bunun nedeni iş, eğitim veya özel hayatınızdan kaynaklanabilir. Özellikle iş hayatınızda vereceğiniz kararlarda çevrenizde ki kişilerin baskısı altına girmeniz size yanlış kararlar verdirebilir. Karar aşamasında sadece kendi isteğinize kulak verin. Karşılaşacağınız olumsuzluklar sizi kararınızdan vazgeçirmemelidir. Kararlı bir şekilde ilerlemeniz sizi işinizde daha üst seviyelere taşıyacaktır.

2018 Başak Burcu Aşk Hayatı

Bu yeni yıl aşk hayatınızda güzel gelişmeler doğuracaktır. Uzun süre yalnızlık çekiyorsanız 2018 yılı sizleri çok mutlu edecektir. Yıllardır sürdürdüğünüz iyi bir arkadaşlığınız aşka dönüşebilir. Sizde güzel duygular hissedeceksiniz. Hatta bu ilişki evliliğe kadar gidebilir gibi gözüküyor. Bu yüzden geçmişte yaşanılan aşk acılarını unutmanın vakti geldi. Olumsuz biten ilişkilerinizin izlerini silmeniz gerekecek.

Başak burcu olarak boş kararlar almamaya dikkat edin. Boşuna alınan ayrılık kararları ilişkinizi yıpratacaktır. Bu yüzden dikkatli davranmalısınız. Sorunlar ile başa çıkmayı öğrenmeniz ilişkinizin daha güzel gitmesini sağlayacaktır.

2018 Başak Burcu İş Hayatı

2018 yılında başak burcu maddi yönden fazlası ile rahatlayabilecek gibi gözüküyor. Geride kalan zaman dilimlerinde büyük maddi sıkıntılar çektiniz. Bu yıl biraz da olsa zorlanacaksınız. Ama diğer yıllara nazaran daha sıkıntısız bir dönem sizleri bekliyor. İş hayatınızda başarıya ulaştığınız projeler sizin daha da ilgi görmenizi sağlayacak. Bir üst kademede ki kişilerin gözüne girmeyi başaracaksınız. Aşk hayatında sabır göstermeniz gerekeceği gibi iş hayatınızda da oldukça sabırlı olmalısınız. Sabırla başarı merdivenlerini tırmanacağımız ve büyük başarılar yakalayacağımız bir yıl sizleri beklemektedir.

Başak Burcu Falı

2018 Başak Burcu Sağlık Hayatı

2018 yılında başak burcunu bazı küçük kazalar bekliyor gibi. Fakat bunların size fazla zarar vereceği söylenemez. Küçük küçük tedbirler 2018 yılını daha az sorunla atlatmanızı sağlayabilir. Yılın genelinde daha önceden tanışık olduğunuz rahatsızlıklarınızla uğraşacaksınız. Bu hastalıklarınız da da güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. 2018 yılını aktif geçireceğinizden dolayı kendinize dikkat etmelisiniz. Kendinizi çok fazla yorgun hissedebilirsiniz. Yorgunluğunuz dolayısı ile bağışıklık sisteminiz düşebilir. Bu yüzden bağışıklık sisteminizi güçlendirecek besinler tüketmeniz tavsiye ediliyor. Spor yaparak da daha zinde bir yıl geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra kendinize bir hobi edinerek ruhsal açıdan çektiğiniz sıkıntılara son vereceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.