Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2019 Aslan Burcu Yorumu (Aşk, İş, Sağlık)

2019 Aslan Burcu Yorumu (Aşk, İş, Sağlık)

2019 Aslan Burcu Yorumu (Aşk, İş, Sağlık)

2019 aslan burcuna nasıl irdelersek irdeleyelim sizin için çok farklı bir şekilde geçecek gibi gözükmekte. 2019 yılı sizin için fazlaca yenilik ve farklılıklarla dolu, bu duruma ve sürprizlere şimdiden hazırlık yapmalısınız.

2019 senesinin burçlar kuşağında en şanslı burç sizin burcunuz. Özellikle 27 Ocak ve 21 Şubat arasında zenginlik, bolluk neşe sahibi olacaksınız. Güneş tutulması 2019 yılında iki kere olacak. Birincisi 9 Mart 2019’da gerçekleşecek. Bu durum en çok 31 Temmuz, 7 ağustos tarihleri arasında doğanları etkileyecektir. Dostluk ve arkadaşlık konusunda değişikliğe sebep olabilir. Yeni arkadaşlar edinmek isteyebilirsiniz. İkinci tutulma ise 1 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşecektir. Bu durumdan ise en çok 22-29 Temmuz tarihleri arasında doğanlar etkilenecektir. Sosyal hayatınız ve aşkla ilgili sorunlar yaşanabileceği gibi çocuklarınızı da etkileyebilir. Aileniz ile iletişimde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun için sağlıklı düşünmekte ve tutarlı konuşmakta fayda var. 2019 yılında iki kere ay tutulması meydana gelecektir. İlk tutulma 23 Mart 2019 tarihinde tam tutulma şeklinde olacaktır. Bu durum daha çok 3.on günlük süreçte doğanları etkileyecektir. Aile ve ev ortamını bozacak durum olarak düşünülebilir. İş gereği ya da başka bir nedenden dolayı şehir ya da ülke değiştirebilirsiniz. İkinci tutulma ise 16 Eylül 2019 tarihinde meydana gelecektir. Bu durumdan ise 2.on günlük süreçte doğanlar etkilenecektir. Bu durudan dolayı da iş ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz ve hatta hayatınızdan önemli birini de çıkarabilirsiniz. Aslan burcu 2019 senesinde aşk hayatı olsun, iş hayatı ve sağlık hayatı olsun birbirinden farklı sürprizler ile karşı karşıya gelebilir.

2019 Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu 2019 senesinde 25 Ocağa kadar eğer evliyse mutluluğu ve huzuru korumalısınız. Ailenizin etkisi altında kalarak eşinizin kalbini kırmamalı ve etraftan gelen sözlere aldırış etmemelisiniz. 8 Ocak ve 4 Şubat tarihleri arasında aşk hayatınızda önemli değişiklikler meydana gelecek. Yıldızların etkisi sonucu güzel duygusal ilişkiler ile karşılaşabilir hatta aradığınız aşkı bulabilirsiniz. 18 Ocak, 4 Mart tarihleri arasında duygularınızın etkisi altında kalabilir gizli ilişki yaşama isteğinde bulunabilirsiniz. Evli iseniz böyle bir durumdan uzak durmalı hiç bulaşma malısınız. Sosyal konumunuzu sarsacak olaylara asla izin vermemelisiniz. 3-7 Mart tarihleri arasında evli iseniz eşinizle iyi anlaşacak ve mutlu olacaksınız. Evli değilseniz eğer evlenmenin tam zamanı.

2019 Aslan Burcu İş Hayatı

Sevgili aslan burcu üyeleri aslan burcu 2019 Haziranda kariyer alanınıza adımını atacak. Alacağınız iş teklifleri sizi şaşırtacak şekilde olabilir. Ancak tam istediğiniz gibi bir teklifle karşılaşmak istiyorsanız 2019 senesini beklemek zorundasınız. 15 Temmuz 2019’da şuan çalışmakta olduğunuz işinizden ayrılabilirsiniz. İş arayışınız devam ediyorsa eğer yeni bir işe başlayabilirsiniz. Yaz sezonu başında ne düşünüyorsanız yaz ortasında gerçekleşecek. 10 Kasım 2018 tarihinden itibaren eskilerde kalan bir işiniz yeniden gündeme gelebilir. 2 Aralık tarihi ise iş konusunda en güzel tarih olarak bilinmekte. Tabi bu durum bir gün değil 5 günlük bir süreç alacaktır. Böylece yeni iş sahibi olacak ve yeni işinizle elinize tanınma fırsatı geçecektir. Bu günü kaçırmayın ve iyi şekilde değerlendirin. İş hayatınızda başarılar.

Aslan Burcu

Aslan Burcu

2019 Aslan Burcu Sağlık Hayatı

Sevgili aslanlar 2019 senesinde sizi sağlıklı bir yıl bekliyor. Fiziğine ve dış görünümüne özen gösteren ve titiz olan aslanları sağlıklı yıllar beklemekte. Genel anlamda sağlıklı görünseler de yoğun ve hareketli dönemlerde aslanlar. İş hayatlarından ve strese bağlı olarak yoğun derecede boyun ve sırt ağrılarından yakına bilirler. Bunun yanında ek olarak ağız bakımını da özen göstermelidirler yoksa dişleriyle ilgili problemler çıkabilir. Böylece gerekli özeni göstermelisiniz. Bedeninizin verdiği sinyallere aldırış etmeli ve dayanıklı durmak yerine verilen işaretlere dikkat etmelisiniz. Beslenme spor hayatınızı yeniden düzenlemenizde fayda olacaktır. Sağlıklı yıllar sevgili aslanlar.

Yorumlar
 1. gunel diyor ki:

  Aslan burcuyum eski sevgilimle kavusa bilme gibi bisey ariyodum

  1. ugur diyor ki:

   Yardim edin

  2. ugur diyor ki:

   Terazi burcu kadın ve evli başka biri ona aşık olcakmi beni şüpelendiriyor lütfen cvp verin

 2. İlahe diyor ki:

  Ben Terazi burcu kadınıyım.Sevgilimse Aslan.Evlilik ugurlu ola bilirmi?Yani başarılı.

  1. Yilmaz diyor ki:

   sevgiliniz aslan ise evet evlilik başarılı olur çünkü bende aslan burcuyum ve bir aslan olarak evlilikler başarı bir şekilde oluyor yani aslan kesinlikle mutlu edemez diyenlere sakin inanmayin kesinlikle aslan burcu evlilikleri uğurlu ve çok başarılıdır mutluluklar dilerim

 3. Yilmaz diyor ki:

  Ilahe hanım
  sevgiliniz aslan ise evet evlilik başarılı olur çünkü bende aslan burcuyum ve bir aslan olarak evlilikler başarı bir şekilde oluyor yani aslan kesinlikle mutlu edemez diyenlere sakin inanmayin kesinlikle aslan burcu evlilikleri uğurlu ve çok başarılıdır mutluluklar dilerim

 4. Fatma cicekli diyor ki:

  Bende aslan kadınıyım esim başak nedersiniz