Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2019 Burç Yorumu Hakan (Aşk, Para, Sağlık)

2019 Burç Yorumu Hakan (Aşk, Para, Sağlık)

Astroloji, insanların hayatındaki pek çok gelişmeyi, önceden söylemekte ve kişileri, yaşayabilecekleri olaylar hakkında, önceden bilgilendirebilmektedir. 2018 yılı biterken, insanların en çok merak ettiği konulardan biri de, burçlar ve yorumlarıdır. Bu konuda en doğru bilgiye Hakan 2019 burç yorumları yazımız ile ulaşabilirsiniz. 2019 yılının her burç için neler getireceğini, aşağıdaki şekilde belirtmek mümkündür. Hakan 2019 burç yorumlarını, tüm burçları nelerin beklediğini o eşsiz yorumlar ile öğrenmek için Hakanın aşağıda bulunan resmine veya buraya tıklayınız.

 

hakan-kirkoglu-burc-yorumlari

 

 

Koç Burcu:

2019 yılı, koç burçları için iletişim ve kariyer yılı olacak. Yılın ilk yarılarına kadar iş ve özel hayatınızda biraz sallantı yaşasanız da, ikinci yarısından sonra oldukça güzel ve başarılı bir hayat sizi bekliyor olacak. Yeni iş tekliflerine açık olun.

Boğa Burcu;

2019 yılı, boğa burçları için mutluluk ve aşk yılı olacak. Geçtiğimiz yıl biraz sönük bir hayat geçiren boğalar, bu yıl iş ve ev hayatlarında zirveye tekrar çıkacak. Başarılı bir iş ve ev hayatı sizleri bekliyor.

İkizler Burcu;

Bu yıl ikizleri hem iyi hem de kötü birtakım sürprizler bekliyor olacak. İş hayatında aldığınız kararları uygulamaya geçirerek, maddi olarak rahatlayacaksınız. Güzel paralar kazandığınız bu yıl da, yılın ortalarına doğru kötü bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Hatalarınızı telafi edeceğiniz, verimli bir yıl geçireceksiniz.

Yengeç Burcu;

2019 yılı, yengeçler için sevgi ve aşk yılı olacak. Aradığınız aşkı bulacak ve yılın sonlarına doğru evlilik kararı alacaksınız. Yılın ortalarında alacağınız teklifler, güzel paralar kazanmanızı sağlayacak. Şubat ayında bazı yatırımlar yapmanız mümkün görünüyor.

Aslan Burcu;

2019 burç yorumları içerisinde en dikkat çeken burç, aslan olmuştur. Çünkü aslanlar için bu yıl, mucizelerin yılı olacak. Bu güne kadar yaşadığınız tüm sıkıntıları, Ağustos ayından sonra atlatacak ve istediğiniz her şeye, bir anda kavuşacaksınız. Ayrıca uyum ve aşkı kısa zamanda elde edeceksiniz.

Başak Burcu;

Titizlik ve düzen için çok çaba harcayan başaklar, bu özelliklerinden dolayı, hem iş hem de aşk hayatlarında, mutlu ve başarılı bir yıl geçirecekler. Açık fikirli olmanız ve çekinmeden sorumluluk almanız, sizi iş hayatınızda üst seviyelere çıkaracak. Dikkatli davranmanız gereken bir yıl sizi bekliyor.

Terazi Burcu;

Denge burcu olarak bilinen teraziler, bu yıl da oldukça dengeli bir hayat geçirecekler. Yılın başlarında bozulmalar olsa da o denge, yılın ortalarından itibaren tekrar kendini gösterecek. Aşk ve iş hayatınızda bazı teklifler alacaksınız.

Akrep Burcu;

2019 yılı, akrepler için oldukça güzel bir yıl olacak. Özellikle işle ilgili bir takım seyahatler yapacaksınız. Bu da hayattan zevk almanızı sağlayacak. Yılın ortalarında yaşayacağınız aşk hayatınızdaki güzel bir gelişme ise, tüm yılı olumlu etkileyecek.

Yay Burcu;

Yılın ilk altı ayında oldukça yorucu ve büyük sorumlulukların altına girdiğiniz bir zaman dilimi olacak. Ancak ikinci yarıdan sonra beklediğiniz her şey, sizi bulacak. Bu sorumluluklardan kurtularak, rahat zamanlar geçireceksiniz. Evliliğiniz, hareketli ve romantik dönemlere girecek. Ayrıca keyif için yapacağınız seyahatler söz konusu.

Oğlak Burcu;

Bu yıl hem aşk hem de iş hayatında mutlu ve parlak bir yıl geçireceksiniz. Yılın başlarında yaşadığınız gizli ilişkiler açığa çıkabilir ve bu nedenle evliliğiniz bitebilir. Evliliğinize sadık olmanızda fayda var. Yılın ortalarından sonra güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Kariyerinizde yükseleceğiniz ve yeni aşklara yelken açacağınız bir yıl, sizleri bekliyor.

Kova Burcu;

Yeni yılda burç yorumları yapılırken, en çok göze çarpan burç kovalar olmuştur. 2018 yılı, sizin yılınız olacak. Bu yıl bazı kovalar işlerinde yükselirken bazı kovalar da, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşacak. Aşk hayatınızda da yeniliklere açık olmalısınız.

Balık Burcu;

Bu yıl bekarlar için evlilik ve aşk yılı olacak. Evli olanları ise güzel ve mutlu bir evlilik bekliyor. İş hayatında bazı olumsuzluklar yaşasanız da yılın sonlarına doğru güzel adımlar atabileceğiniz fırsatlar yakalayacaksınız.

İlişkilerimize etki eden en büyük etkenlerden birine de genetik diyebiliriz. Sevin veya sevmeyin, genlerde kodu yazılmış bir takım bilgiler vardır. Bu bilgilere bizlerin sadece fiziksel yapısı değilde aynı zamanda bizim davranışlarımıza da etken olur. Evrim belirli bir modern ilişki uyarlamadan sorumludur.

Yorumlar
 1. Emine diyor ki:

  Ben kimin?

  1. Astrolog diyor ki:

   Emine hanım, Burcunuz nedir?

 2. Will diyor ki:

  I am sure this piece of writing has touched all the internet users, its
  really really nice piece of writing on building up new

  1. Astrolog diyor ki:

   Thanks a bundle Will.

 3. Semra akarsu diyor ki:

  26 09 1983 saat 15 – 15.30 arası doğan birinin yükseleni nedir?

  1. Astrolog diyor ki:

   Doğum yeriniz Türkiye mi Türkiye ise Neresi Çünkü Değişiklik Olabilir. İstanbul da doğduğunuzu varsayarak yükseleniniz Oğlak olarak gözüküyor.

  2. Astrolog diyor ki:

   Semra Hanım, Türkiye demi doğdunuz, Türkiye de ise nerede. Ona göre kesin bir yanıt verelim. Selamlar
   Yükselininiz Oğlak olarak gözükmekte.

   1. Semra akarsu diyor ki:

    Kocaeli de

 4. Metin diyor ki:

  23 09 1966 sat 11 30 yükselen ve ay burcu nedir

 5. kader diyor ki:

  merhaba kader ben 05.12.1994 pzrtsi doğumluyum ve sabaha karsi 5.6 civarında ağrıda dogdum. yükselenim nedir. ?

 6. Sabiha diyor ki:

  24.04.1960 sabah 10 ile 11 arasında dogdum.Yukselenim nedir?

  1. Astrolog diyor ki:

   Sabiha, Merhabalar
   Ülke ve şehir bilgiside verirmisiniz?
   selamlar

 7. Semra akarsu diyor ki:

  26 eylül 1983 kocaeli saat 15 -15.30 arası doğan kişinin yükseleni nedir?

  1. Astrolog diyor ki:

   Semra hanım,
   Yükeleniniz Oğlak burcu.
   Selamlar,

 8. Erol akçay diyor ki:

  Ask hayatım hiç yok is hayatında çok sorunlar yaşıyorum kasramonu da yaşıyorum yorum yapmanızı rica ediyorum
  Ve cok yanlız hissediyorum kendimi insanlarla iletişim kuramiyorum

 9. bahar diyor ki:

  merhaba.benim yükselenim terazi mi akrep mi acaba? daha çok akrebe uyuyorum ama gerçeği nedir? heryerde farklı çıkıyor. teşekkürler. 29/03/1983 saat: 21:00 istanbul

 10. Hazal diyor ki:

  Kocam benı sevmiyor

 11. Ayten atilgan diyor ki:

  İş hayatım nezamana kadar devam edecek.burcum kova yükselenim aslan ay balik selamlar

 12. ayten atılgan diyor ki:

  doğum tarihim 08.02.1962 BULGARİSTAN RAZGRAD .Doğum belgemde 17.00 yazıyor ancak daha erken olabilir.
  yükselenim nedir emin olamıyorum.